PROJEKT UROCZA

Inwestycja:Apartamenty Urocza
Zakres prac:Kompleks 4 luksusowych apartamentów
Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza ul.Urocza

Opis projektu:

Projekt Urocza to 4 apartamenty o powierzchni około 80m2. W każdym z nich znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.35m2, łazienka, wc, 3 sypialnie, garderoba. Do tego ogródki i przestronne tarasy. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe i garaż. Mieszkania zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Posesja będzie ogrodzona.

Architektura budynków w połączeniu z walorami wnętrz oraz oferta cenowa powodują, że propozycja nasza jest niepowtarzalna na rynku. Lokalizacja umożliwia dostępność do placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, punktów usługowych i handlowych. Dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest również łatwe połączenie komunikacyjne z centrum, trasą S1 oraz Jeziorem Pogoria, co czyni to miejsce atrakcyjnym do zamieszkania.

Użyte materiały jak również dbałość o każdy detal już na etapie projektowania pozwoli mieszkańcom cieszyć się komfortowymi, kameralnymi i całkowicie bezczynszowymi apartamentami.